PŘIHLÁŠENÍ DO REGISTRU VOZIDEL

Vážení zákazníci,

v rámci zdokonalování služeb našim zákazníkům nabízíme nově pro ty z Vás, kteří máte bydliště v rámci hl. města Prahy, k nově zakoupeným skútrům službu PŘIHLÁŠENÍ DO REGISTRU VOZIDEL.

Tato služba Vám ušetří spoustu drahocenného času a usnadní Vám zakoupený skútr užívat ihned po jeho zakoupení bez průtahů a jednání s úřady.

Nabízíme Vám dvě možnosti, jak službu využít:

1. Dodání skútru s již přihlášeným TP a registračními značkami

* V případě, že si skútr objednáte v našem centrálním skladu nebo prostřednictvím eshopu kentoya.cz a máte zájem využít službu PŘIHLÁŠENÍ DO REGISTRU VOZIDEL, uveďte požadavek na přihlášení v poznámce objednávky, my Vám  zašleme mailem zálohovou fakturu ve výši 5 000 Kč a po její úhradě zašleme mailem předvyplněný formulář plné moci (dovyplníte jen své osobní identifikační údaje a necháte úředně ověřit) a kopii technického průkazu sloužící pro uzavření pojištění odpovědnosti z provozu vozidla – povinného ručení.

* Ověřenou plnou moc a doklad o sjednání povinného ručení (zelenou kartu) nám zašlete poštou na adresu centrálního skladu – Kentoya Motors s. r. o. – centrální sklad, 250 70  Veliká Ves 5.

* My na základě Vámi zaslaných dokladů a úhrady zálohy provedeme přihlášení motocyklu do registru vozidel.

* Motocykl dodáme již s registračními značkami, TP přihlášeným na Vaše jméno, dokladem o sjednání povinného ručení, daňovým dokladem - fakturou a servisní knížkou sloužící jako záruční list na Vámi určenou adresu. Při předání doplatíte zbytek částky za skútr.

2. Dodání skútru s převozní značkou a následná registrace v registru vozidel

* V případě, že si skútr objednáte v našem centrálním skladu nebo prostřednictvím eshopu a máte zájem využít službu PŘIHLÁŠENÍ DO REGISTRU VOZIDEL a zároveň skútr potřebujete užívat co nejdříve, uveďte požadavek na přihlášení v poznámce objednávky, my Vám  zašleme mailem zálohovou fakturu ve výši 5 000 Kč a po její úhradě zašleme mailem předvyplněný formulář plné moci (dovyplníte jen své osobní identifikační údaje a necháte úředně ověřit) a kopii technického průkazu sloužící pro uzavření pojištění odpovědnosti z provozu vozidla – povinného ručení.

* Motocykl připravíme a doručíme spolu s daňovým dokladem - fakturou, servisní knížkou sloužící jako záruční list a s převozní značkou, na základě které můžete motocykl užívat po dobu 10 dnů. Při předání doplatíte zbytek částky za skútr.

* Při přebírání motocyklu předáte našemu pracovníkovi ověřenou plnou moc a doklad o sjednání povinného ručení (zelenou kartu).

* Na základě Vámi předaných dokladů provedeme přihlášení motocyklu do registru vozidel.

* Doklady od motocyklu (technický průkaz přihlášený na Vaše jméno, doklad o sjednání povinného ručení) a registrační značky Vám budou po registraci zaslány poštou na Vaši adresu.

Za PŘIHLÁŠENÍ DO EVIDENCE VOZIDEL účtujeme  poplatek  1000 Kč

+ je nutno uhradit poplatek registru vozidel ve výši 500 Kč